LHS

Kontakt

LBS
Vítkova 439/21
Praha 8 Karlín
e-mail:
info@lb-system.cz
tel: +420 776 385 429

Vytvořte si život, jaký chcete mít…

KOUČING

Logo

Profesionální koučování nasměruje váš osobní i pracovní život k lepšímu. Vyzkoušejte nedirektivní přístup kouče, získáte inspiraci pro řešení problémů, objevíte nové cesty ke svým cílům a odstartujete důležité změny. Využívám odborných znalostí z psychologie, které zvýší vaši úspěšnost, spokojenost i efektivitu.


Pro koho je koučování vhodné?

Vrcholový (TOP) management

Někteří vrcholoví manažeři považují svěřování se s problémy za znak nerozhodnosti. Protože o své situaci nemohou hovořit s ostatními ve firmě, řeší ji sami a časem mohou ztrácet motivaci do další práce. Koučování manažerům pomáhá vyřešit náročné situace a ukazuje jim řešení z jiných úhlů pohledu.

Střední management

Lidé ze středního managementu stále častěji zažívají vnitřní konflikty způsobené odlišnými požadavky nadřízených a podřízených. Stres může dříve nebo později ohrozit jejich zdraví. Koučování je chrání před vyhořením, hledá nové zdroje energie a radosti z práce. Nedirektivní vedení zároveň pomáhá manažerům, kteří usilují o povýšení a potřebují odvádět bezchybný výkon.

Podnikatelé

Koučování pomáhá také majitelům firem a živnostníkům, kteří pracovní problémy často řeší sami a nikomu se nesvěřují. Navíc používají stále stejná řešení, cítí se vyčerpaní a chybí jim nadšení do další práce. Koučování je efektivní způsob, jak se podívat na problémy z jiného pohledu, a dosáhnout tak svých podnikatelských cílů.

Marketing a podpora prodeje

U zaměstnanců v marketingu koučování odbourává zažité stereotypy, které způsobují v neustále se měnících podmínkách na trhu více škody než užitku. Pomůžeme vám nastavit měřitelné cíle, zanalyzovat ty současné, nastavit strategické plány a mnoho dalšího. Pracovníkům, kteří přichází do styku se zákazníky, koučování vylepšuje motivaci, komunikační dovednosti a celkovou spokojenost.