LHS

Kontakt

LBS
Vítkova 439/21
Praha 8 Karlín
e-mail:
info@lb-system.cz
tel: +420 776 385 429

Vytvořte si život, jaký chcete mít…

LEADERSHIP HOMEOPATHIC SYSTEM

Logo

Leadership homeopathic system je nová, naprosto jedinečná metoda rozvoje osobnosti spojující v sobě moudrost předků s nejmodernějšími poznatky vědy, psychologie, sociologie, práva i zdravotnictví.

Jak již slovo leadership napovídá, je určena především pro lídry, vedoucí osobnosti společnosti, neboť právě na nich leží největší tíha zodpovědnosti za rozhodování a vedení podniků, firem, státu, celé společnosti. Právě zdraví a schopní lídři určují směr a tempo vývoje a proto je především jejich zdravé a správné uvažování velice důležité. Každý člověk se může lídrem stát. Záleží na tom, jak využije svoje schopnosti a dovednosti. Život můžeme aktivně žít a určovat jeho směr a tempo, nebo se jím nechat pasívně vláčet okolnostmi. Volba je na každém z nás.

Homeopathic v názvu značí, čím bude celý proces posílení utváření a formování lídrů podpořen zevnitř. Sebelepší leader nemůže plně rozvinout svůj potenciál, když ho trápí bolest hlavy nebo jiná fyzická nemoc. Staré Tyršovo heslo „ve zdravém těle zdravý duch“ platí i dnes. A právě zvýšení celkové úrovně zdraví lídrů v tomto systému má na starost homeopatie. Většina lidí dnes, bohužel, nemá ucelenou představu o tom, co to homeopatie je. Mnozí si ji představí jako něco na rýmičku malých dětí, nebo jako placebo pro hysterky, či jen někde zaslechli název, ale o co jde, netuší. Není divu. Naše přetechnizovaná společnost se snaží nalézt příčiny různých chorob pod mikroskopem, místo aby je hledali tam kde, jsou, v nitru člověka, v jeho starých zraněních a pádech.

Systém spočívá ve spojení odborníků různých profesí s homeopatem. Ať již se bude jednat o kouče, psychologa, komunikátora, fyzioterapeuta či jiného odborníka na práci s lidmi, vždy bude výsledek jejich práce lepší, když klient bude díky homeopatii zbaven starých zranění a bloků. Což umocní výsledný efekt práce odborníka a klientovi zajistí nejen vyřešení jeho problému, ale i zvýšení celkového zdraví.