LHS

Kontakt

LBS
Vítkova 439/21
Praha 8 Karlín
e-mail:
info@lb-system.cz
tel: +420 776 385 429

Vytvořte si život, jaký chcete mít…

„Porozumět si neznamená přizpůsobit se jedni druhým, ale pochopit navzájem svou identitu.“

                                                                                                                          Václav Havel

MEZIGENERAČNÍ MEDIACE

Logo

Řeší konflikty mezi rodiči a dětmi, které jsou již dávno dospělé a mezi různými věkovými skupinami. Spory rodičů a dospělých dětí jsou stejně neradostné, jako spory rodičů, do kterých jsou nepřímo zatahovány nedospělé děti. Účastníky mediace jsou dospělí lidé, které stav jejich psychického nebo fyzického zdraví dostává do situací, v nichž jsou závislí na pomoci svých bližních. Mediace po celou dobu účastníky podporuje v tom , aby porozuměli svým potřebám a vzájemně se pochopili. Výsledkem mediačního procesu je vzájemná dohoda, která je zaměřena na to, co mohou společně pro sebe účastníci mediace navzájem udělat v budoucnu.

Při mezigenerační mediaci komunikují spolu lidé různých generací. Věkový odstup, jiné životní zkušenosti, rozdílný pohled na stejnou věc. To co jsme, to co jsme prožili, to vše vytváří a formuje každého z nás. Ukládáme do sebe věci dobré i špatné. Dokud máme dost síly, zvládáme spoustu věcí sami. Pokud však pověstný pohár přeteče, je toho na nás moc, začne to být problém.

Staré křivdy se do nás ukládají v podobě bloků naší vitální síly a když se neřeší, nohou způsobit i vážné onemocnění. Nejvhodnějším a nejrychlejším způsobem, jak z bludného kola ven, je použití vhodného homeopatika, které dokáže tyto bloky rozpustit. Proto přicházíme s revoluční myšlenkou spojení homeopatie a mediace.

Mediace v těchto případech funguje jako prevence narušení vztahů a je velice efektivní a účinná.

Homeopatie odstraní u obou generací staré bloky, strachy, zvýší celkovou úroveň zdraví. Takto „zevnitř“ posílení lidé se pak snáze dohodnou a s pomocí mediátora vyřeší svůj konflikt k oboustranné spokojenosti.