LHS

Kontakt

LBS
Vítkova 439/21
Praha 8 Karlín
e-mail:
info@lb-system.cz
tel: +420 776 385 429

Vytvořte si život, jaký chcete mít…

SYNERGOTERAPIE

Logo

Člověk je zázrak. Bytost, jejíž život jako jediné na této planetě je do velké míry (a nahlížejíc z pohledu nevědomí dokonce zcela) určen vlastním svobodným rozhodováním o tom, jak bude žit.

A skutečně, pokud tomu tak je, je v souladu nevědomé směřování s vědomým cílem (v jakémkoli směru či oblasti), člověk je spokojený, šťastný a tělo je zdravé.

Obráceně, jsme-li nemocní, znamená to, že nejsme v souladu sami se sebou, že nás ovládají nevědomě uložené vzorce, postoje, konflikty mezi našimi vnitřními částmi. A potom je vcelku jedno, je-li duše ne-mocná vyjevit své touhy, vůle ne-mocná se rozhodnout nebo tělo ne-mocné k činu.

Synergoterapie je velmi účinně působící způsob léčení: propojení ericksonovské hypnoterapie s homeopatickou léčbou.

Ericksonovská terapie velmi jemným způsobem otvírá komunikaci s nevědomou myslí (nebo duší, je-li vám toto pojetí bližší) tak, aby bezpečným a citlivým způsobem došlo k nalezení a otevření vnitřního zdroje (tedy něčeho, co klient v sobě dávno nosí, co je jeho zatím neprojevenou součástí, pokladem, o kterém často nemá tušení). Spuštěním tohoto procesu může klient začít vytvářet zdravější a šťastnější realitu, často překvapivě snadno.

Na druhé straně, často je příčinou potíží (obzvlášť u symptomů již manifestovaných v tělesné podobě) obzvlášť hluboce uložený vzorec, jímž nahlížeje sama na sebe a vnější svět, vytváří klient realitu, v níž je obtížné žít. Samotná terapie, byť účinná, tady bývá poměrně dlouhodobá.

Podložením homeopatickou léčbou (která cílí na nevědomě uložený bludný vzorec jemnohmotnou cestou) lze tento proces léčení téměř revolučně zintenzivnit, součinností terapeuta a homeopata se účinky terapie násobí, léčba je rychlejší, změny jsou dříve hmatatelné a klient si svůj šťastnější život vytváří mnohem přirozeněji, uvolněněji.